Loading...

سیستم ال ام اس ایزی سی ال اس هم نیازهای کلاسهای همزمان شما را پاسخ می دهد و هم کلاس های غیر هم زمان. برای کلاسهای همزمان شما می توانید از بیگ بلو باتن استفاده کنید که قوی ترین سیستم برگزاری حال حاضر میباشد. این سیستم با داشتن سرورهای قوی و امکانات فراوان بدون قطعی تجربه کلاسی عالی را در اختیار شما می گذارد. برای کلاسهای غیر هم زمان نیز سیستم آزمون ساز ای زی سی ال اس در اختیار شماست. این سیستم می تواند در موارد مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. فعالیت آموزشی دانشجویان نمیتواند فقط به کتاب درسی محدود شود. دانشجویان می بایست تکالیف و فعالیتهای اموزشی دیگری را به عنوان کار در منزل انجام دهند. سیستم آزمون ساز ایزی سی ال اس این امکان را برای شما فراهم اورده است. از طریق این سیستم می توانید:

تمرینهای مختلف برای دانشجو طراحی کنید.

- تکالیف گرامری، ریدینگ، رایتینگ و حتی اسپیکینگ برای دانشجو فراهم کنید دانشجو نیز میتواند در بازه زمانی تعیین شده در هر ساعت از شبانه روز تکالیف خود را انجام دهد. حتی لازم نیست نگرانی بابت تصحیح تکالیف و چک کردن انها داشته باشید. سیستم به صورت اتوماتیک تکالیف را چک کرده و نمره دانشجو را به او اعلام می کند و یک نسخه از نتیجه و نمرات دانشجو را برای شما ارسال می کند.

مدیریت کارها
مدیریت کارها

پنل ال ام اس و ارتباط دانشجویان و اساتید چیست؟

امروزه ارتباط افراد فقط محدود به قرار و ملاقات های حضوری نیست. افراد در ساعات مختلف روز ممکن است نیاز به ارتباط گرفتن با دیگران باشند که به همین منظور شبکه های مختلف اجتماعی این نیاز جامعه را پاسخ می دهد. دانشجویان و مدرسین نیز از این قاعده مستثنی نیستند و خارج از فضای کلاس موسسه نیاز به ارسال اطلاعات و یا تکالیف درسی دارند. حتی ممکن است نیاز به رفع اشکل در حوزه مطالعه ای خود داشته باشند. تکلیف چیست؟ شبگه های اجتماعی؟ تلگرام؟ اینستاگرام؟ یا تماس به شماره تلفن خصوصی مدرس یا دانشجو؟ پنل ارتباطی ما این مشکل را رفع کرده است. دانشجویان اط طریق پنل کاربری خود می توانند در هر زمان به معلم خود پیغام بفرستند، رفع اشکال کنند، تکالیف درسی خود را بفرستند، فیلم از ارایه درسی خود ارسال کنند و ... معلم نیز می تواند از طریق میزکار خود پیامها را مشاهده و به انها پاسخ دهد. همینطور امکان رفع اشکال دانشجو، تصحیح تکالیف داشنجو و دادن توضیحات در خصوص دروس نیز به دانشجویان و والدین فراهم اورده شده.

واتساپ واتساپ