Loading...

وبسایت ای زی سی ال اس امکانات بیشماری را در اختیار شما قرار می دهد که چند مورد از آنها شامل این موارد می شوند:

دپارتمان ها

چند دپارتمان فعال در موسسه دارید؟ تمامی فعالیتهای یک موسسه در قالب یک دپارتمان نمیگنجد و امروزه موسسات بزرگ و حرفه ای در راستای تخصصی تر شدن فعالیتهای موسسه، دپارتمانهای مختلف با اهراف مشخص تشکیل می دهند، بدینصورت که هر دپارتمان در حوزه مشخص خود فعالیت می کند و تصمیم گیری می کند. در این قسمت می توانید برای هر کدام از انها صفحه مجزایی بسازید و توضیحات مربوط به هر دپارتمان را به همراه عکس و اطلاعات دیگر برای کاربران به نمایش بگذارید.

مدیریت کارها
مدیریت کارها

مقالات

این قسمت این امکان را به شما می دهد که مقالات اموزشی مختلف را برای استفاده عموم در وبسایتتان قرار دهید. با این کار علاوه بر نشر علم و اطلاعات، بازدید وبسایت شما نیز به میزان زیادی افزایش یافته، رتبه وبسایت خود را ارتقا می دهید. همچنین می توانید اطلاعاتی که مورد نیاز دانشجویان و یا والدین آنهاست در قالب یک مقاله بر روی وبسایت بارگذاری کنید و سپس لینک دسترسی به آن را برای دانشجویان و والدین از طریق خود وبسایت ارسال کنید.

دانلودها

اگر دانشجویان یا همکااران شما نیاز به فایلی و یا کتابی داشته باشند، چه می کنید؟ ادرس وبسایتهای موسسات دیگر را به انها میدهید؟ یا از انها درخواست میکنید به همراه فلش مموری به موسسه تشریف بیاورند و فایلها را دریافت کنند؟ قسمت دانلودها می تواند کتابها، جزوات، فایلهای اموزشی، فیلم های مدرسین و یا هر انچه که شما فکرش را بکنید در اختیار جامعه هدف شما قرار دهد تا تنها با یک کلیک ساده به فایلها دسترسی پیدا کنند. در این قسمت می توانید توضیحات مربوط به هر فایل را در پست مربوط به همان دانلود نیز ثبت کنید و به نمایش بگذارید.

مدیریت کارها
مدیریت کارها

مدارک

دانشجویانی که دوره های آموزشی شما را با موفقیت پشت سر می گذارند و قبول می شوند، شامل دریافت گواهینامه پایان دوره می شوند. گاهی هم دوره های خاص همچون دوره های تربیت مدرس و یا ورکشاپهای خاص برای افراد مختلفی برگزار میکنید که گواهینامه شرکت در دوره به انها اعطا میگردد. ایزی سی ال اس این امکان را فراهم کرده است که با بارگزاری مدارک از طرف شما در وبسایتتان، هر زمان و در هر مکان دانشجویان بتنوانند با وارد کردن کد مدرک که روی ان ثبت شده است را در وبسایت مشاهده کنند. انها حتی می توانند گواهینامه های موسسه شما را به مراکز دیگر برای کار یا هر هدف دیگری ارایه دهند، بدین صورت که فقط ادرس وبسایت موسسه شما و کد مدرکشان را به محل خدمتشان ارایه کنند.

صفحات اساتید موسسه

در این قسمت می توانید مدرسین خود را معرفی کنید. میتوانید همه انها را بر روی صفحه اصلی معرفی کنید و یا تعدادی را در صفحه اصلی و بقیه را در صفحه ای جداگانه بگنجانید. هر معلم را نیز می توانید با جزییات و رزومه کاری در صفحه مختص به خودش معرفی کنید.

مدیریت کارها
مدیریت کارها

شبکه های اجتماعی

هر موسسه ای به طبع علاوه بر وبسایت، در شبکه های مجازی نیز حضور دارد و شما با این امکان می توانید ادرس خود در شبکه های مجازی را در اختیار بازدیدگنندگان وبسایتتان قرار دهید بدین ترتیب که انها با یک کلیک به صفحه شما در فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام و ... متصل می شوند.

درباره ما

اطلاعات شعبه شما، مشخصات موسسه شما، توانایی های موسسه شما و معرفی کلی موسسه شما در این قسمت می تواند گنجانده شود.

مدیریت کارها
مدیریت کارها

ارتباط با ما

این روزها علاوه بر شماره تلفن و ادرس روشهای نوین تری برای مسیریابی در اختیار افراد قرار گرفته است. شما می توانید علاوه بر ادرس، تلفن، ایمیل و شبکه های اجتماعی، موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه نیز در وبسایت در اختیار همه قرار دهید. از انجا که این وبسایت قابلیت بارگذاری به بهترین مدل بر روی تلفن های همراه را نیز داراست، کافیست افراد از طریق تلفن های همراه خود یک کلیک بر روی نقشه کنند تا لوکیشن موسسه شما بر روی گوشی انها نمایش داده شود و بهترین مسیر از هر جایی که هستند تا موسسه شما از طریق نرم افزارهای مسیریابی تلفن همراه در اختیارشان قرار گیرد.

واتساپ واتساپ